• HARMONOGRAM

Szkoły Podstawowej w Kołczygłowach

w roku szkolnym 2018/2019

WRZESIEŃ 2018

1. Wykonanie gazetki na powitanie nowego roku szkolnego.
          2. Wybór zarządu – podział uczniów na sekcje zadaniowe.
          3. Wykonanie gazetki informującej o planach i działalności Samorządu Uczniowskiego.

PAŹDZIERNIK 2018

1. „ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU” – wykonanie gazetki okolicznościowej, zorganizowanie akcji ogólnoszkolnej – szkolna fotobudka.
          2. „DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ” – wykonanie gazetki okolicznościowej.
          3. „BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH” – pomoc przy zorganizowaniu imprezy szkolnej.

LISTOPAD 2018

1. Wykonanie gazetki okolicznościowej  z okazji Święta Niepodległości.
          2. „ANDRZEJKI” – zorganizowanie dyskoteki andrzejkowej dla uczniów.
          3. Akcja „Zimowa oś czasu” – prezentacja na gazetce szkolnej ilości dni dzielących uczniów od Świąt Bożego Narodzenia.

GRUDZIEŃ 2018

1. Wykonanie gazetki świątecznej oraz wystroju szkoły.
          2. Przygotowanie życzeń świątecznych dla uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły i wyeksponowanie ich na gazetce szkolnej.
          3. „KIERMASZ ŚWIĄTECZNY” – udział w akcji charytatywnej na rzecz uczniów niepełnosprawnych, wykonanie ozdób świątecznych.

STYCZEŃ 2019

1. Pomoc w przygotowaniu akcji „BEZPIECZNE FERIE”.

LUTY 2019

1. OBCHODY DNIA ŚWIĘTEGO WALENTEGO – poczta Walentynowa, pomoc w zorganizowaniu zabawy karnawałowej dla uczniów.

MARZEC 2019

1. OBCHODY DNIA KOBIET – gazetka okolicznościowa, przygotowanie życzeń przez chłopców.

KWIECIEŃ 2019

1. Akcja "Wakacyjna oś czasu"  –  prezentacja  na  gazetce szkolnej ilości                                dni dzielących uczniów od wakacji.

MAJ 2019

1. ŚWIĘTA MAJOWE – pomoc w przygotowaniu apelu, wykonanie gazetki okolicznościowej.

CZERWIEC 2019

1. DZIEŃ DZIECKA DNIEM SPORTU – aktywny udział i pomoc w zorganizowaniu  i prowadzeniu konkurencji sportowych, wykonanie gazetki okolicznościowej.
          2. Wkrótce wakacjeprzygotowanie gazetek okolicznościowych pod hasłem "Bezpieczne wakacje”.
          3. UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019  – pomoc w zorganizowaniu apelu.

Zadania długoterminowe:

- pomoc wszystkim nauczycielom, w zależności od potrzeb, w organizacji apeli i imprez okolicznościowych,

- systematyczne dokumentowanie wydarzeń szkolnych i przekazywanie informacji w celu aktualizacji szkolnej strony internetowej,

- zebrania przedstawicieli SU wg potrzeb z inicjatywy opiekunów.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

p. Magdalena Nierzalewska