• Sprawozdanie z realizacji - wrzesień 2021

• SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO Z MATEMATYKI – WRZESIEŃ 2021

Wrzesień był miesiącem, w którym skupiliśmy się na promocji naszego projektu w środowisku szkolnym oraz lokalnym. Opracowaliśmy logo projektu, które opublikowaliśmy na dedykowanej stronie na facebooku. Ponadto zaprojektowaliśmy ulotki promocyjne, które rozdaliśmy uczniom klas VII i VIII. Zaplanowaliśmy działania, które będziemy podejmować na rzecz dedykowanej strony na facebooku, która będzie bazą informacyjną dla każdego ucznia, który chciałby zgłębić tajniki matematyki w sposób przyjazny i przystępny. Podjęliśmy współpracę ze Szkolnym Samorządem Uczniowskim w celu rozpowszechnienia naszych działań. Nagraliśmy film, w którym pokazujemy jak prawidłowo rozwiązywać zadania z uwzględnieniem kolejności wykonywania działań. Powstała gazetka ścienna z informacjami o projekcie. Wszystkie działania były możliwe dzięki wsparciu Fundacji mBanku.

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku