• REKRUTACJA 2022/2023

• Rekrutacja do klasy I

Szkoły Podstawowej w Kołczygłowach

na rok szkolny 2022/2023

• Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły podstawowej przyjmowane są do klas I na podstawie zgłoszenia rodziców - druk w załączeniu.
          • Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły podstawowej przyjmowane są do klas I na podstawie wniosku rodziców, jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami – druk w załączeniu.
          • Dzieci sześcioletnie przyjmowane są do klas I na podstawie wniosku rodziców, oświadczenia o przygotowaniu przedszkolnym oraz opinii z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej.

Termin składania wniosków: od 23.02.2022 r. do 11.03.2022 r.

Miejsce składania wniosków:  sekretariat szkoły w godzinach: 700 - 1500.

Dokumenty do pobrania na stronie internetowej szkoły oraz                      w sekretariacie szkoły.

Zapisu dziecka należy dokonać osobiście.

Dokumenty do pobrania:

ZGŁOSZENIE DZIECKA Z OBWODU

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA SPOZA OBWODU

WNIOSEK I OŚWIADCZENIE SZEŚCIOLATKA

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

na rok szkolny 2022/2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kołczygłowach uprzejmie informuje, iż zgodnie z zarządzeniem nr 17/2022 Wójta Gminy Kołczygłowy w terminie od 15.02.2022 do 23.02.2022 roku można składać Wniosek o przyjęcie dziecka do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Kołczygłowach.

Miejsce składania wniosków: sekretariat szkoły w godzinach: 700 - 1500.

Wniosek można pobrać na stronie internetowej szkoły lub osobiście w sekretariacie szkoły.

Zapisu dziecka należy dokonać osobiście.

Dokumenty do pobrania:

WNIOSEK O PRZYJĘCIE