• REKRUTACJA 2023/2024

oraz do klas pierwszych
                                        w Szkole Podstawowej w Kołczygłowach
          na rok szkolny 2023/2024

• Dzieci przyjmowane są do oddziałów przedszkolnych na podstawie  wniosku rodziców wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
          • Dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej w Kołczygłowach przyjmowane są do klas I na podstawie zgłoszenia rodziców.
          • Dzieci zamieszkałe poza obwodem Szkoły Podstawowej w Kołczygłowach przyjmowane są do klas I na podstawie wniosku rodziców, jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami.
          • Dzieci sześcioletnie przyjmowane są do klas I na podstawie wniosku rodziców, oświadczenia o zrealizowanym rocznym obowiązkowym przygotowaniu przedszkolnym oraz opinii z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej.

Termin składania wniosków do oddziałów przedszkolnych :
          od 27.02.2023 r. do 17.03.2023 r.

Termin składania wniosków do klas pierwszych:
          od 20.02.2023 r. do 10.03.2023 r.

Miejsce składania wniosków:  sekretariat szkoły w godzinach: 700 - 1500.

Wniosek wraz z dokumentami potweirdzającymispełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postepowaniu rekarutacyjnym można pobrać poniżej lub w sekretariacie szkoły.

Zapisu dziecka należy dokonać osobiście.

Dokumenty do pobrania:

WNIOSEK DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO