• Sprawozdanie z realizacji - listopad 2021

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO

Z MATEMATYKI – LISTOPAD 2021

W listopadzie w ramach projektu edukacyjnego z matematyki realizowanego dzięki wsparciu finansowemu Fundacji mBanku pracowaliśmy nad filmikami i fiszkami matematycznymi, które na bieżąco publikowaliśmy na stronie facebook. W toku działań projektowych powstało niezwykłe repetytorium matematyczne. Wszystkie najważniejsze wzory, definicje, które opatrzone zostały w odpowiednie rysunki oraz przykłady zostały połączone w spójną graficznie całość. Rezultatem tych działań jest kolorowe repetytorium, które postanowiliśmy oddać do wydruku i udostępnić uczniom, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty oraz dla uczniów, którzy do egzaminu przystąpią w kolejnym roku szkolnym. Pozyskaliśmy sponsora, który na potrzeby projektu zakupił dla nas materiały biurowe służące do bindowania wydrukowanego repetytorium. Ponadto zaprosiliśmy do udziału w projekcie rodziców. Uczestnicy projektu zapytali swoich opiekunów o przydatność matematyki w ich życiu codziennym. Najciekawsze odpowiedzi zostaną opublikowane na stronie facebook.

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku