• Kiermasz Bożonarodzeniowy

• Dnia 15 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przy ogromnym zaangażowaniu dyrekcji szkoły, nauczycieli, rodziców, uczniów oraz pracowników szkoły udało się -  po przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną - zorganizować to niezwykłe wydarzenie. Na specjalnie przygotowanych stoiskach można było nabyć własnoręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, stroiki, wypieki oraz napić się świątecznej herbaty. Czas umilały nam świąteczne piosenki oraz unoszący się zapach słodkich pierniczków.

Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem - za co serdecznie Wszystkim dziękujemy. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na potrzeby wszystkich uczniów naszej szkoły.